Scholen en BSO-locaties

Naar welke BSO gaat mijn kind?

Mijn kind is aangemeld op de basisschool van onze keuze. Bij welke BSO kan ik mijn kind aanmelden:

De volgende indeling is gemaakt voor de maandag, dinsdag en donderdag:

CBS Prins Willem-Alexanderschool – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 4 Wagenmakerstraat 53
Groep 5 t/m groep 8 Carrousel / Kon. Julianaweg 59a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Wagenmakerstraat 53.

CBS De Wegwijzer – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 4 naschoolse opvang: Prins Bernhardstraat 28
Groep 1 t/m groep 4 vakantie opvang: Kon. Julianaweg 59a
Groep 5 t/m groep 8 naschoolse opvang/vakantie opvang: Carrousel / Kon. Julianaweg 59a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Prins Bernhardstraat 28.

CBS De Kameleon Eikenlaan – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 2 Eikenlaan 50
Groep 3 t/m groep 4 Spinel 2 (Godfried Bomansschool)
Groep 5 t/m groep 8 Upstairs / Kon. Julianaweg 154a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Eikenlaan 50.

CBS De Kameleon Heenweg, naschoolse opvang/vakantie opvang 
Groep 1 t/m 8 Boelhouwerstraat 1, Heenweg

OBS de Driekleur, gebouw Wilhelmina – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 4 Kon. Julianaweg 59a
Groep 5 t/m groep 8 Carrousel / Kon. Julianaweg 59a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Kon. Julianaweg 59a.

OBS de Driekleur, gebouw Dalton – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 4 Spinel 6-8
Groep 5 t/m groep 8 Upstairs / Kon. Julianaweg 154a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Spinel 6-8.

WSKO J.F. Kennedyschool – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 4 Kon. Julianaweg 59a
Groep 5 t/m groep 8 Carrousel / Kon. Julianaweg 59a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Kon. Julianaweg 59a.

WSKO Godfried Bomansschool – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 4 Spinel 2 (Godfried Bomansschool)
Groep 5 t/m groep 8 Upstairs / Kon. Julianaweg 154a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Spinel 6-8.

Eben-Haëzerschool – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 4 Albert Klingstraat 24.
Groep 5 t/m groep 8 Carrousel / Kon. Julianaweg 59a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Albert Klingstraat 24.

Natuurgroep De Strandjutters
Speciaal voor kinderen die graag buitenactiviteiten ondernemen is er de groep De Strandjutters. Kinderen van alle locaties vanaf groep 3 kunnen voor deze groep worden opgegeven. Standplaats is Spinel 6-8, op deze locatie kunnen de kinderen door de ouders worden opgehaald.

Speciaal onderwijs buiten ’s-Gravenzande – naschoolse opvang/vakantie opvang
De buitenschoolse opvang van kinderen van het speciaal onderwijs van buiten ’s-Gravenzande, in overleg.

De opvang op woensdag en vrijdag vindt plaats op de Kon. Julianaweg 59a voor alle groepen.