Scholen en BSO-locaties

Welke BSO-locaties zijn er?

Albert Klingstraat, 's-Gravenzande
Boelhouwersstraat, 's-Gravenzande-Heenweg
Dresdenweg, 's-Gravenzande
Koningin Julianaweg 59a, 's-Gravenzande
Spinel 6-8, 's-Gravenzande
Upst@irs, 's-Gravenzande
Eikenlaan,'s-Gravenzande
Van der Kest Wittensstraat, 's-Gravenzande
Wagenmakerstraat, 's-Gravenzande
Prins Bernhardstraat, 's-Gravenzande
Spinel-2, 's-Gravenzande
De Savornin Lohmanstraat, Naaldwijk
Leeuwerik, Kwintsheul
Dr. Schaepmanstraat, Wateringen

Naar welke BSO gaat mijn kind?

Mijn kind is aangemeld op de basisschool van onze keuze. Bij welke BSO kan ik mijn kind aanmelden:

De volgende indeling is gemaakt voor de maandag, dinsdag en donderdag:

CBS Prins Willem-Alexanderschool – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 3 Wagenmakerstraat 53
Groep 4 en 5 Dresdenweg
Groep 6 t/m groep 8 Carrousel / Kon. Julianaweg 59a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Wagenmakerstraat 53.

CBS De Wegwijzer – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 4 naschoolse opvang: Prins Bernhardstraat 28
Groep 1 t/m groep 4 vakantie opvang: Kon. Julianaweg 59a
Groep 5 t/m groep 8 naschoolse opvang/vakantie opvang: Carrousel / Kon. Julianaweg 59a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Prins Bernhardstraat 28.

CBS De Kameleon Eikenlaan – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 2 Eikenlaan 50
Groep 3 t/m groep 4 Spinel 2 (Godfried Bomansschool)
Groep 5 t/m groep 8 Upstairs / Kon. Julianaweg 154a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Eikenlaan 50.

CBS De Kameleon Heenweg, naschoolse opvang/vakantie opvang 
Groep 1 t/m 8 Boelhouwerstraat 1, Heenweg

OBS de Driekleur, gebouw Wilhelmina – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 4 Kon. Julianaweg 59a
Groep 5 t/m groep 8 Carrousel / Kon. Julianaweg 59a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Kon. Julianaweg 59a.

OBS de Driekleur, gebouw Dalton – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 4 Spinel 6-8
Groep 5 t/m groep 8 Upstairs / Kon. Julianaweg 154a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Spinel 6-8.

WSKO J.F. Kennedyschool – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 4 Kon. Julianaweg 59a
Groep 5 t/m groep 8 Carrousel / Kon. Julianaweg 59a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Kon. Julianaweg 59a.

WSKO Godfried Bomansschool – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 4 Spinel 2 (Godfried Bomansschool)
Groep 5 t/m groep 8 Upstairs / Kon. Julianaweg 154a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Spinel 6-8.

Reformatorische Eben-Haëzerschool – naschoolse opvang/vakantie opvang
Groep 1 t/m groep 4 Albert Klingstraat 24.
Groep 5 t/m groep 8 Carrousel / Kon. Julianaweg 59a
Voorschoolse opvang op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: Albert Klingstraat 24.

Natuurgroep De Strandjutters
Speciaal voor kinderen die graag buitenactiviteiten ondernemen is er de groep De Strandjutters. Kinderen van alle locaties vanaf groep 3 kunnen voor deze groep worden opgegeven. Standplaats is Spinel 6-8, op deze locatie kunnen de kinderen door de ouders worden opgehaald.

Speciaal onderwijs buiten ’s-Gravenzande – naschoolse opvang/vakantie opvang
De buitenschoolse opvang van kinderen van het speciaal onderwijs van buiten ’s-Gravenzande, in overleg.

De opvang in 's-Gravenzande op woensdag en vrijdag vindt plaats op de Kon. Julianaweg 59a voor alle groepen.

WSKO De Hofvilla, Wateringen
Naschoolse opvang, vakantieopvang
Groep 1 t/m 8, Dr. Schaepmanstraat 2

WSKO Andreashof, Kwintsheul
Naschoolse opvang, vakantieopvang
Groep 1 t/m 3: Leeuwerik 9
Groep 4 t/m 8: Leeuwerik 78-80

Openbare Daltonschool, Naaldwijk
Naschoolse opvang, vakantieopvang
Groep 1 t/m 8: De Savornin Lohmanstraat 1