Communicatie ouders - Corona virus

Oudercommunicatie Corona virus 14 december 2020

Vanavond heeft het kabinet bekend gemaakt dat scholen in het primair -,voortgezet – en middelbaar beroepsonderwijs en kinderopvang vanaf woensdag 16 december 2020 sluiten. De sluiting zal vooralsnog gelden tot 18 januari 2021.

Wat betekent dit voor u? Lees meer en download hier de laatste oudercommunicatie. 

Noodopvang aanvragen?

Bekijk hier of u recht heeft op noodopvang. Noodopvang aanvragen? Neem dan via email contact op met de leidinggevende van de locatie. Lees hieronder verder voor de contactgegevens.

  • De Leeuwerik               
  • Lange Spruit
    Leidinggevende: Jose Prins
    jprins@okidoki-kdv.nl
            
  • Bakkershof              
  • Orchideehof 
    Leidinggevende: Jose Koot
    jkoot@okidoki-kdv.nl     

  • Pieter vd Plasstraat     
  • Dr. Schaepmanstraat
    Leidinggevende: Susan Zwinkels
    szwinkels@okidoki-kdv.nl
             
  • Spinel 2                 
  • Koningin Julianaweg 59A  
  • Spinel 19         
    Leidinggevende: Leonie Waanders
    lwaanders@okidoki-kdv.nl

  • Wagenmakerstraat     
  • Upstairs                 
  • Eikenlaan
    Leidinggevende: Rebecca van Staalduinen
    rstaalduinen@okidoki-kdv.nl

  • Van de Kest Wittensstraat              
  • Bernhardstraat             
  • Waalcampus
    Leidinggevende: Sarine de Winter
    swinter@okidoki-kdv.nl

  • Albert Klingstraat          
  • Boelhouwerstraat         
  • Spinel 6-8    
    Leidinggevende: Kirsten van der Ende
    kende@okidoki-kdv.nl

  • Dresdenweg         
  • De Savornin Lohmanstraat       
  • Obrechtlaan 
    Leidinggevende: Monique Wolf
    mwolf@okidoki-kdv.nl