Oudercommunicatie & protocol - 15 dec

Informatie noodopvang - 15 december 2020

Gisteravond hebben wij u geïnformeerd over de sluiting van de Kinderopvang in verband met de maatregelen t.a.v. het Corona virus. Hierbij willen we u informeren over de noodopvang. Hierbij volgen wij de landelijke richtlijnen van de overheid, welke u in de nieuwe brief kunt teruglezen. Deze zijn op verschillende punten anders dan in het voorjaar. Download hiernaast de laatste oudercommunicatie, het protocol en de communicatieposter van de Rijksoverheid. 

Noodopvang aanvragen?

Bekijk hier of u recht heeft op noodopvang. Noodopvang aanvragen? Neem dan via email contact op met de leidinggevende van de locatie. Lees hieronder verder voor de contactgegevens.

Let op: Geef in het mailbericht duidelijk de naam van uw kind, de groep, locatie, en gewenste noodopvang aan.

  • De Leeuwerik               
  • Lange Spruit
    Leidinggevende: Jose Prins
    jprins@okidoki-kdv.nl
            
  • Bakkershof              
  • Orchideehof 
    Leidinggevende: Jose Koot
    jkoot@okidoki-kdv.nl     

  • Pieter vd Plasstraat     
  • Dr. Schaepmanstraat
    Leidinggevende: Susan Zwinkels
    szwinkels@okidoki-kdv.nl

  • Spinel 2                 
  • Koningin Julianaweg 59A  
  • Spinel 19         
    Leidinggevende: Leonie Waanders
    lwaanders@okidoki-kdv.nl

  • Wagenmakerstraat     
  • Upstairs                 
  • Eikenlaan
    Leidinggevende: Rebecca van Staalduinen
    rstaalduinen@okidoki-kdv.nl

  • Van de Kest Wittensstraat             
  • Bernhardstraat             
  • Waalcampus
    Leidinggevende: Sarine de Winter
    swinter@okidoki-kdv.nl

  • Albert Klingstraat         
  • Boelhouwerstraat         
  • Spinel 6-8    
    Leidinggevende: Kirsten van der Ende
    kende@okidoki-kdv.nl

  • Dresdenweg         
  • De Savornin Lohmanstraat       
  • Obrechtlaan 
    Leidinggevende: Monique Wolf
    mwolf@okidoki-kdv.nl